משלוח חינם מעל 250 ₪

אודותינו

ישראל, שורשיה של ג'ולי

Cool Timeline

פבר 1995

השורשים של ג’ולי

השורשים של ג’ולי

הכל החל ב-1994 במושב כפר ורבורג, שבו אימה של לינוי עבדה בשדות. היא גידלה שם מגוון פירות וירקות, בכלל זה עצי שקד.
כאשר נכנסה האם להיריון עם לינוי, היא החלה למצות בעצמה את שמן השקדים המתוקים ולמרוח אותו על עורה ושערה, מכיוון שהכירה את מעלותיו המופלאות.
חלפו מספר שנים, ולינוי עברה לפריז עם משפחתה, שם עברה עליה כל תקופת ילדותה.
מאוחר יותר היא למדה בבית ספר פריזאי יוקרתי לשיווק וגילתה את עולם האופנה והיופי. היא עבדה אצל כריסטיאן דיור ואהבה במיוחד לשוטט בין מדפי הבשמים ואופנת העילית.
אולם עד מהרה היא חשה ברצון להתחבר למקורותיה והחליטה לחזור לישראל בעודה בתחילת חייה הבוגרים. בישראל היא עשתה תואר באחד מבתי הספר הגדולים ביותר לעסקים ולמלונאות ופגשה את אהבת חייה, ג'ורדן.

ספט 2014

ג’ולי, סיפור ישראלי עבור כל הנשים הישראליות

ג’ולי, סיפור ישראלי עבור כל הנשים הישראליות

מרגע חזרתה לישראל חשה לינוי הזדהות עם הנשים הישראליות הגאות, העצמאיות והבטוחות בעצמן.
הנשים הישראליות שהיא פגשה חיו חיים ים-תיכוניים והצטיינו ביופי טבעי.
עם זאת, בשלב מסוים נכונה לה תגלית מפתיעה.
מאז שעזבה את פריז, השיער שלה השתנה.
הוא היה חלש יותר ואיבד את ברקו.
מהר מאוד הבינה לינוי שהיא אינה היחידה. למעשה, רוב הנשים הישראליות סבלו מאותה הבעיה בדיוק.
השמש, המלח והלחות הם אויבי השיער שלנו!

אוק 2020

ניחוחות של זיכרון

ניחוחות של זיכרון

מספר שנים לאחר סיום התואר, כאשר לינוי ציפתה בתורה ללידת בתה, הזכירה לה אימה את התמיסה הידועה שלה, על בסיס שמן שקדים מתוקים. ברגע שלינוי מרחה את התמיסה על השיער והריחה את ניחוחה, שבו אליה זיכרונות הילדות המוקדמת במלוא עוזם. היה זה הניצוץ שנדרש לה כדי לפרוץ קדימה.
JOLI מיועד לכל הנשים היפות והחזקות שניחנו ברוח עצמאית ובראש מלא חלומות.
בהשראת ילדותה ומסעותיה הרבים, לינוי בחרה עבור מוצרי טיפוח השיער שלה ניחוחות מהלכי קסם, כמו פרח עץ התפוז, יסמין או שמן שקדים מתימתים …

דצמ 2020

מוצרים שנוצרו בישראל

מוצרים שנוצרו בישראל

לינוי ביקשה למצוא פתרון עבור עצמה ועבור כל הנשים, פתרון שיענה על צורך אמיתי. היא הובילה מחקרים ופיתחה מותג טיפוח שיער משלה.
בניגוד למותגים הבינלאומיים אשר מייצרים את מוצריהם בישראל אך נמנעים מלציין זאת על האריזה, JOLI מתגאה בכך שכל מוצריו מיוצרים בישראל, והכיתוב "MADE IN ISRAEL" מופיע עליהם במקום בולט.

לינוי עבדה אפוא במלוא הקיטור, כשהיא מקיפה את עצמה בטובים ביותר, על מנת לייצר מוצרים המשלבים בין המודרניות לחוכמת הדורות הקודמים, בין המוצרים הישראליים לאופנת העילית הצרפתית, ובין פשטות השימוש למקצוענות.

אפר 2021

ג׳ולי, לכל הנשים

ג׳ולי,  לכל הנשים

לנשים שמבלות את זמנן במסעות אך תמיד חוזרות לישראל, לנשים שלא יוצאות מהבית בלי פן, לנשים שאוהבות לבלות בחדר האמבטיה, לנשים שאין להן זמן לבלות בחדר האמבטיה, לנשים שאוהבות להרגיש יפות, לנשים הפעילות, לנשים העצמאיות, לנשים השאפתניות, לנשים שיפות בדיוק כמו שהן .

0
    הסל שלך
    הסל שלך ריק חזור לבוטיק